Бортові платформи

Бортова платформа - платформа з відкидними задніми та бічними бортами, призначена для перевезення вантажів різних габаритів. Це найбільш універсальний транспортний засіб, так як дозволяє здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи ззаду, з боків і зверху бортової платформи. У разі автомобіля великої довжини бічні борти поділяються на секції, які у закритому положенні фіксуються на кутових та проміжних стійках. Стійки бортової платформи можуть бути як стаціонарними, так і знімними.

Бортова платформа одна з найпоширеніших надбудов, має не високу вартість, витрати на її експлуатацію не великі, при цьому вона має велику універсальність з перевезення різних типів вантажів. Бортові платформи досить просто модернізувати, дооснастивши краном маніпулятором, переднім щитом, тентом і каркасом, воротами, краном-маніпулятором.

ПЕРЕВАГИ :
+ Низька вартість   + Універсальність
+ Корозійна стійкість   + Широкий вибір додаткового обладнання

 

Ми пропонуємо бортові платформи у виконанні борт та борт-тент

Бортові та тентовані платформи компанії

«ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ»

Ми пропонуємо бортові платформи без тенту та тентовані. Борти платформи без тенту виконуються з анодованого алюмінію або металу. Тентовані борти додатково оснащуються покриттям тентів, що забезпечує додатковий захист вантажу, що перевозиться від опадів, пилу, бруду.


Борт без намету.  Опис

Борт без тенту - платформа з відкидними задніми і бічними бортами, призначена для перевезення вантажів різних габаритів. Це найбільш універсальний транспортний засіб, оскільки дозволяє здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи ззаду, з боків і зверху бортової платформи. У разі автомобіля великої довжини бічні борти поділяються на секції, які у закритому положенні фіксуються на кутових та проміжних стійках.

  Стійки бортової платформи можуть бути як стаціонарними, так і знімними. Бортова платформа одна з найпоширеніших надбудов, має не високу вартість, витрати на її експлуатацію не великі, при цьому вона має велику універсальність з перевезення різних типів вантажів.

 image003

image005
image005
image005
image005

 

Конструкція та комплектація бортової платформи без тенту «ЗСО»

 image013

image015  

В асортименті ми пропонуємо боротові платформи з металу та алюмінію. Кожен тип бортової платформи має свої переваги і недоліки. Основним недоліком сталевих бортів, є їх вага і схильність до корозії, в той час як алюмінієвий борт, легкий і не іржавіє. Але й алюмінієвий борт має свої недоліки, сталевий борт міцніший, і його простіше відремонтувати, ніж алюмінієвий.

 

Виконання борту без тенту

 

Металева

Алюмінієва

Платформа

сталева

сталева

Матеріал бортів

Металевий гнутий профіль

Алюмінієвий профіль

Матеріал підлоги

Бакелітова вологостійка фанера

Бакелітова вологостійка фанера

Фурнітура

оцинкована

оцинкована

Підкрилки

пластик

пластик

 

Бортові платформи досить просто модернізувати, дооснастивши краном маніпулятором або тентом і каркасом.

 

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua