Особливістю даного виду хлібного фургона є застосування для зовнішньої обшивки стінок плакованого металу (оцинкований лист з полімерним покриттям). Як утеплювач використовується пінополістирол. Харчова оцинкована сталь, яка використовується як внутрішні обшивки, відповідає всім вимогам екологічної безпеки. . Цей вид фургона підтримує всередині необхідну температуру і гарячі хлібобулочні вироби зберігають свої споживчі характеристики, не піддаючись впливу вологи. Такі фургони дуже довговічні, т.к. практично не схильні до впливу атмосферних факторів і часу.

 

Переваги:

+ Низька вартість

+ Гарні теплоізоляційні властивості

+ Міцність, довговічність

+ Зручність завантаження, розвантаження

 

 

Особливості конструкції металопластикового хлібного фургону

 

Основа фургону

image004

В основі фургона каркас, який виготовляється із чорного металу та обробляється стійким до корозії ґрунтом на основі поліуретанової двокомпонентної фарби, для надійного захисту від корозії.

 

Каркас встановлюється на підрамник поліпшеного типу з посиленими лонжеронами з холоднокатаного металевого профілю.Підрамник піддається механічній, хімічній зачистці і фарбується поліуретановою двокомпонентною фарбою цинку, що забезпечує надійний захист від корозії.

image008Кріплення основи підлоги до рами проводиться згідно з вимогами заводів-виробників шасі, із застосуванням жорстких, напівжорстких та гнучких зв'язків. Фургон має конструкцію передньої частини лонжеронів, що дозволяє зняти напругу в найбільш навантаженому місці транспортного засобу та сприймати деформацію скручування рами шасі без руйнувань.

image010

У середині фургон розділений на відсіки для встановлення стандартних хлібних лотків та обладнаний напрямними під лотки. Кількість відсіків залежить від габариту фургона та може бути від 3 до 7. Загальна кількість лотків – від 96 до 240 шт. Відстань між лотками по вертикалі може бути різною, що дозволяє варіювати їх кількість навіть у автомобілів однієї моделі. Поділ фургона на відсіки зроблено для найбільшої зручності під час завантаження та розвантаження машини. Перегородки відсіків мають знімну конструкцію, самі відсіки мають у оснащенні спеціальні звані ферми для зміцнення ними лотків, у яких лежать хлібобулочні вироби.

 

Матеріал стін, підлоги, стелі

image030

На міцний каркас монтується два шари обшивки – зовнішній та внутрішній. Як зовнішню обшивку в металопластиковому фургоні застосовується плакований метал (оцинкована сталь, покрита полімерним складом, нанесеним за високих температур у заводських умовах). Дана технологія виробництва забезпечує фургону з плакметалу естетичний зовнішній вигляд і тривалий термін служби. Фургон набуває image014привабливий зовнішній вигляд і залишається захищеним від несприятливих впливів довкілля. Як внутрішні обшивки використовується харчова оцинкована сталь, яка відповідає всім вимогам екологічної безпеки. Внутрішня обшивка з оцинкованого листа дозволяє проводити санітарну обробку, яка є обов'язковою при перевезенні харчових продуктів. Між ними встановлюється теплоізолюючий матеріал image050– пінополістирол, який стійкий до гниття, появи плісняви ​​та впливу мікроорганізмів. Шари обшивки з'єднуються з каркасом заклепками, шви з'єднання обробляються герметиком.    image016

Підлога фургона багатошарова: на метал нанесений утеплювач (пінополістирол), зверху підлога закрита вологостійкою бакелітовою фанерою з протислизькою насічкою 18-21 мм. Усі шви та з'єднання фургона обробляються спеціальним герметиком.

Щоб захистити продукцію, що перевозиться від конденсату, який неминуче утворюється при її охолодженні, стеля фургона може обшиватися деревом листяних порід. Обов'язковою є наявність вентиляційних отворів з декоративними решітками.

 

 

Двері, фурнітура

image035З правого боку кузова розташовані одностулкові двері, вставлені в дверний портал. Дверний портал виготовляється із чорного металу, обробляється ґрунтом на основі поліуретанової двокомпонентної фарби для надійного захисту від корозії. Кількість дверей може змінюватись від 3 до 7, залежно від габаритів фургона та кількості відсіків. Ущільнення дверей проводиться гумопластиковими ущільнювачами, які сприяють повній герметизації та виключають попадання вологи та пилу image037всередину. Кожні двері відчиняються на 180 градусів. Двері оснащені замками штангового типу із оцинкованої сталі. Такі замки характеризуються простою, в той же час надійною та міцною конструкцією, зручною в експлуатації. Вся фурнітура оцинкована не схильна до корозії, що збільшує термін її служби.

 

Додатково

Додатково фургон оснащений металевими підкрилками, габаритними та маркерними ліхтарями, внутрішнім освітленням, сходами та ручкою для підйому у фургон, гумовими відбійниками. Обрамлення каркаса фургона захисним алюмінієвим профілем 85*85 мм для запобігання корозії.

 image039  image041  image043

Бічний захист шасі

Задній протипідкатний брус

Гумові відбійники

 image019  image020  image021

Вентиляційна решітка

Оцинковані або нержавіючі петлі

Накладні замки

 image023  image025  image028

Габаритні та маркерні ліхтарі

Внутрішній плафон освітлення кузова

Пластикові крила

 {spoiler=СПЕЦИФИКАЦИЯ}

 

Каркас

 • Чорний метал, ґрунтований, покритий антигравійним покриттям

Платформа

 • Зварна монолітна конструкція із холоднокатаного металевого профілю.
 • Поліпшеного типу з посиленими лонжеронами.
 • Покрита антикорозійним покриттям.
 • Кріплення до рами комбінованого типу (драбини, кронштейни).

Стінки

 • Алюмінієва композитна панель.
 • Термоізолятор – пінополістирол 40-50 мм.
 • Обрамлення каркаса фургона захисним алюмінієвим профілем 85*85 мм для запобігання корозії.
 • Внутрішня обшивка оцинкований лист.

Покриття підлоги

 • Підлога термоізольована.
 • Бакелітова вологостійка фанера

Внутрішнє додаткове обладнання

 • Один світильник врізаний у стельову панель із вимикачем біля дверного отвору.
 • Напрямні під лотки

Зовнішнє додаткове обладнання

 • Дверні портали виготовлені з нержавіючої або чорної сталі
 • Дверна фурнітура із оцинкованої сталі.
 • Фургон оснащений «LED» габаритними та маркерними вогнями.
 • Пластикові підкрилки.
 • Бічні захисні пристрої (веловідбійники).
 • Зовнішня обшивка алюмінієвим профілем

Двері

 • Алюмінієва композитна панель, внутрішня обшивка – оцинкований лист, утеплювач – пінополістирол.
 • Одностулкові, окантовані ущільнювачем.
 • Кут відкривання 180 градусів.

Внутрішня конструкція з напрямними для лотків

 • 96, 120, 180, 240 лотків, що направляють куточок 35*35 мм., відстань між напрямними по висоті 170 мм, конструкція ґрунтована та пофарбована.

Гарантійний термін

 • На фургон 12 місяців.

Документи

 • У вартість входить повний пакет документів для реєстрації в органах ДАІ.

 

{spoiler=ФОТОГАЛЕРЕЯ}

2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
15
16
2
3
4
5
6
7
8
9

{/spoilers}

 

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua