Будівництво об'єктів нерухомості та доріг неможливе без використання спеціальної самохідної техніки, яка об'єднується в одну групу – крани. Крани залежно від шасі та схуми підйому вантажу поділяються на групи та сфери застосування.

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, як дилер компанії SANY, пропонує для продажу та постачання крани різних моделей. Це сучасна та надійна в експлуатації техніка, яка перевірена часом та великим обсягом виконаних робіт. Вона використовується як основне підйомне обладнання для розвантаження та завантаження на будівельних та складських майданчиках.

Компанія ЗСО забезпечує постачання (підбір за параметрами, продаж на підставі офіційних договорів) та технічну підтримку під час експлуатації продукції компанії SANY в Україні.

АВТОКРАН

autocran 2
ДЕТАЛЬНІШЕ

БАШТОВИЙ КРАН

cran bashenuy 2
ДЕТАЛЬНІШЕ

 


 

ГУСЕНІЧНИЙ КРАН

cran gusenitnu 2
ДЕТАЛЬНІШЕ
 

 


Ми дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої компанії та готові відповісти на запитання, які відповідають заявленій темі цієї сторінки.

Для запиту комерційної пропозиції або отримання додаткової інформації:

        • дзвоніть: +38 067 820 08 55
        • пишіть на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Адміністрація компанії.

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua