okomp

 

 

 

 

okom

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ спеціалізується на виробництві та постачанні, переобладнанні, технічному оснащенні, поточному та капітальному ремонті, сервісному обслуговуванні комерційних та спеціальних автомобілів, а також спецтехніки різного призначення.

У розпорядженні компанії виробничий майданчик площею близько 6 га, який є закритою територією з огорожею та розташованими на ній виробничими об'єктами (виробничі цехи та складські приміщення) та приміщеннями інфраструктури забезпечення (адмінбудівля, приміщення з актовою залою, їдальня, медпункт).

Крім цього складські приміщення мають вантажно-розвантажувальну рампу. Загальна площа виробничих, складських, побутових та офісних приміщень ЗСО – 9760 м2.

Виробничий цикл підприємства базується на конвеєрному принципі випуску продукції, що дозволяє гордо заявляти (на підставі виконаних договорів) про можливість серійного випуску продукції. Для цього сформовано відповідну матеріально-технічну базу підприємства, що включає металообробне, зварювальне, гальванічне, фарбувальне обладнання, цехи для збирання, склади, вантажну техніку та обладнання.

Унікальність нашого підприємства у тому, що за роки роботи сформовано інженерно-конструкторське бюро, яке забезпечує виконання робіт під індивідуальні запити замовника у сфері надбудов для шасі автомобілів, причепів та напівпричепів. Кінцева продукція – це спеціальний вантажний або комерційний транспорт.

Усі конструкторські розробки здійснюються з урахуванням державних стандартів та норм, що підтверджується успішним проходженням державної сертифікації та реєстрації випущеної продукції відповідно до чинного законодавства.

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ надає замовникам послуги під «ключ», від розробки конструкторської документації та випуску продукції до сертифікації та державної реєстрації.
У роботі ми насамперед цінуємо якість та професіоналізм, що дозволяє нам залишатися затребуваними серед клієнтів з різними господарськими запитами та фінансовими можливостями.

Напрями діяльності ЗСО:

•    Виробництво спеціального та комерційного транспорту на шасі вітчизняних та зарубіжних автомобілів, у т.ч. за індивідуальними замовленнями:
         - Бортові платформи;
- самоскиди, зерновози та лісовози;
- автофургони будь-якого призначення (у тому числі вахтівки, автомайстерні);
- промтоварні фургони, у тому числі мультитемпературні, холодильники та рефрижератори;
- комунальна техніка (сміттєвози, дорожні пилососи, піскосолерозкидачі, мулососи та каналопромивальні машини та ін.)
- пожежна техніка (пожежні автомобілі, сходи та цистерни);
- паливозаправники;
- цистерни для води та молока;
- евакуатори та автовози, у тому числі важкі евакуатори
- встановлення навісного спеціального обладнання (у тому числі КМУ, крани, дорожні щітки та відвали, підйомники та інше спеціальне обладнання);
Ремонт та переобладнання фургонів та кузовів;
Продаж комерційних автомобілів: вітчизняних та імпортних;
Продаж дорожньо-будівельної техніки XCMG;
Продаж, ремонт та переобладнання автобусів;
Продаж сільськогосподарської причіпної та самохідної техніки.


ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ працює з клієнтами по всій території України та зарубіжжя.

 

 


Ми гарантуємо високу якість наданих послуг і впевнені, що наша співпраця буде успішною та взаємовигідною.

Завжди раді співпраці та готові запропонувати доступні ціни, у поєднанні з високою якістю продукції та послуг!

 

 

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua