hist

 

 

 

 

isto

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, як виробничо-торговельна компанія працює на території України з 2015 року. Наші клієнти нас знають та корпоративною назвою ЗСО.

Основною ідеєю створення ЗСО була мрія про надання споживачам доступного спеціального та комерційного транспорту за доступними цінами та високою якістю. Напочатку шляху створення компанії ЗСО, виробничий майданчик складався з цехів площею близько 1000 м2 та ручного інструменту. Вже тоді, під час надання послуг з ремонту комерційного транспорту та автобусів, нашим спеціалістам доводилося багато чого переробляти та доопрацьовувати під вимоги замовника. Саме позитивні відгуки наших замовників відкрили нам новий напрямок на подальші роки – виробництво та продаж спеціальної вантажної техніки.

Після реалізації інвестиційної програми, ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, суттєво наростив свої виробничі потужності. Наразі основний виробничий майданчик ЗСО знаходиться у с. Іркліїв Черкаської області. ВІн має зручне розташування на трасі Н08 (Бориспіль — Кременчук — Дніпро — Запоріжжя), що забезпечує необхідну логістику та зручність для клієнтів та постачальників.

Виробничо-торговельна компанія ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ займає лідируючі позиції на ринку автомобілебудування у сфері виробництва спеціальних вантажних автомобілів та комерційного транспорту, причепів, напівпричепів та виготовлення модифікацій кузовів автотранспорту різного типу.


 

Шановні клієнти та партнери!  


ЗАВОДСПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ - це компанія з традиціями та багажем позитивного досвіду, який акумульований у найціннішому нашому досягненні – нашій команді. Ми вчимося та вчимо, ми розробляємо та виробляємо, ми мріємо і досягаємо поставлених цілей.

Тому висловлюю слова подяки всій нашій команді професіоналів та однодумців за їхню працю, за наших клієнтів та партнерів.

 

Звертаючись до компанії ЗСО, Ви можете гарантовано розраховувати на нас як на надійних та відповідальних партнерів, готових задовольнити найскладніші технічні запити замовника..


Ми пропонуємо довгострокову та взаємовигідну співпрацю!

Генеральний директор
Виробничо-торгівельної компанії ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ,
Кандидат економічних наук
Олександр Турченяк

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua