ТЕРМІЧНІ СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬНІ ФУРГОНИ

Сендвіч панельні фургони – загальна назва для фургонів, виготовлених із спеціальних композитних матеріалів (сендвіч панелей). Даний тип фургонів призначений для перевезення продуктів, що швидко псуються, що вимагають у процесі транспортування підтримки певного температурного режиму. Більшість ізотермічних фургонів комплектуються холодильними установками, такі автофургони називаються рефрижераторами.

Тут Ви можете ознайомитись із таблицею температурних режимів перевезення продуктів.

Особливістю виробництва даного типу фургона є застосування сендвіч панелей для стін фургону шляхом склеювання кожного елемента, сендвіча. Товщина сендвіч панелей визначає ступінь теплоізоляційної властивості кузова фургона, а їх склеювання дозволяє надати конструкції високу міцність, легкість і відмінну несучу здатність, відповідно закріплювати на фургон додаткове обладнання.

Переваги:

МАЛА ВАГА

Наш ізотермічний фургон легший у середньому на 20%, що дозволяє Вам перевезти на 20% більше вантажу та швидше окупити Ваш транспортний засіб!

ДОВГОВІЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Наш ізотермічний фургон виготовлений із високоякісних матеріалів, які мають підвищену зносостійкість та тривалий термін служби!

ЛІКВІДНІСТЬ

За рахунок конструктивних особливостей та якісних матеріалів наш ізотермічний фургон буде мати високу вартість на вторинному ринку, і Ви зможете продати автомобіль дорожче.

ВИСОКІ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ

Наш ізотермічний фургон має високий коефіцієнт теплопередачі і мінімальну кількість «теплових мостів» з цієї причини. Ваш вантаж завжди доїде до точки призначення, при дотриманні заданого температурного режиму. А високі теплоізоляційні властивості збільшать ресурс холодильно-опалювального.

МІНІМАЛЬНІ ВИТРАТИ НА ЗМІСТ І   ЕКСПЛУАТАЦІЮ

У зв'язку з тим, що кузов виконано на 90% із застосуванням полімерних матеріалів, він практично не вимагає додаткових експлуатаційних витрат.

 

ГІДРОСКОПІЧНІСТЬ

Не вбирає вологу (коефіцієнт водопоглинання трохи більше 2%), стійкий до гниття, впливу плісняви ​​та мікроорганізмів.

Конструкція та комплектація сендвіч панельних фургонів

 1

 

Ми виробляємо фургони з наборних та монолітних сендвіч панелей. Кузов із набірних сендвіч панелей виготовлений каркасним методом, панелі об'єднані між собою за допомогою двокомпонентного клею, конструкція, що несе, – каркас. Даний вид фургона має гарну міцність та теплоізоляцію, а завдяки використанню набірних панелей досить невисоку вартість порівняно з фургоном із монолітних сендвіч панелей.

Кузов із застосуванням монолітних сендвіч панелей виробляється без використання будь-якого каркасу, що у свою чергу призводить до значного зниження власної маси кузова та відсутності додаткових теплових мостів між обшивками панелей та збільшення міцності. Сендвіч панелі в цьому випадку є самонесучими і об'єднані між собою за допомогою клеїв і профілів, виготовлених з високоміцних алюмінієвих сплавів, не схильних до корозії.

Виконання сендвіч панельного фургону

 

Набірна панель

(економ)

Монолітна панель

(стандарт)

Каркас

стальний

сталевий / БЕЗ

Стінки

Набір сендвіч панелі

Монолітні сендвіч панелі

Матеріал підлоги

Бакелітова фанера

(підлога термоізольована)

Сендвіч панелі

Дверний портал

Сталь / нержавіюча сталь

Нержавіюча сталь/алюміній

Фурнітура

оцинкована

Оцинкована/нержавіюча

Підкрилки

пластик

пластик

Додаткова обшивка

Алюмінієвий профіль

Алюмінієвий профіль / нержавіючий профіль

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua