На всі роботи з виробництва фургонів, кузовів та ремонту

виробничо-торговельна компанія «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ»

надає гарантію до 12 місяців

    16
  IMG 20170613 121033

Для забезпечення можливості швидкого та компетентного розгляду гарантійних звернень ми просимо Вас надсилати рекламаційний акт на адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Перед виконанням відновлювальних робіт, разом із представником покупця, проводиться огляд ТЗ. Якщо ТЗ знаходиться на відстані, допускається, за погодженням з Виробником, здійснювати гарантійний ремонт сторонньою організацією, що знаходиться за місцем ТЗ. У цьому випадку дослідження невідповідностей здійснюється за фотографіями, які разом із рекламаційним актом, покупець зобов'язаний надіслати на адресу продавця. Надіслати фотографію можна за адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Для визначення гарантійного/негарантійного ремонту проводиться дослідження дефектів. У разі визнання випадку гарантійним, власнику ТЗ надсилається письмове повідомлення про готовність усунення недоліків. Якщо випадок не визнається гарантійним, тобто. невідповідність є наслідком порушення з боку Покупця, власнику ТЗ надсилається Акт дослідження та письмове повідомлення про готовність усунути невідповідність за його рахунок.

До гарантійних випадків належить:

- вина виробництва;

- неякісні матеріали

До не гарантійних випадків належить:

- Порушення правил експлуатація ТЗ;

- виконання ремонту покупцем самостійно, без узгодження із виробником.

Телефон із гарантійним зверненням: +38 067 820 08 55

Поштова адреса:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua