Виробничо-торгівельна компанія «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» пропонує своїм клієнтам послуги з сервісного обслуговування надбудов шасі (кузовів бортових або самоскидних, фургонів ізотермічних або рефрижераторів, автомайстерень або КУНГів) з виконанням повного комплексу сервісних робіт та/або ремонту .

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ пропонує своїм клієнтам скористатися сервісною програмою. Вона передбачає, що після закінчення гарантійного терміну нашими фахівцями проводиться ревізія несучих конструкцій, елементів екстер'єру та внутрішньої проводки.

Сервісне обслуговування надається на підставі Договору про сервісне обслуговування.

У нас є два типи договорів:

  • довгострокові, з визначенням термінів сервісного обслуговування та визначенням видів сервісних робіт;
  • короткострокові (разові), з виконанням комплексу сервісних робіт (за ініціативою замовника).

 Для оптимізації тимчасових та фінансових витрат попередня ревізія за погодженням сторін може проводитись на підставі представлених клієнтом фото та відео матеріалів, що надсилаються на нашу електронну пошту  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

За підсумками виконаної роботи складається Акт дефектів та ремонту, який за погодженням сторін визначає обсяг ремонтних чи сервісних робіт. Після цього термін гарантії продовжується ще 12 місяців.

У частині сервісного обслуговування автомобільного шасі чи встановленого нею устаткування діє партнерська програма з постачальниками. За домовленістю Сторін ЗСО може проводити сервісне обслуговування спеціалізованого обладнання: КМУ, підйомники, лебідки, насоси та інше. Роботи підвищеної складності проводяться з урахуванням сервісних служб постачальників.

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ надає послуги супроводу сервісного обслуговування на автомобільні шасі чи обладнання. Наші фахівці охоче нададуть інформацію про сервісно-ремонтні служби постачальників обладнання або спеціалізованих СТО виробників автомобільних шасі.

Усі питання, завдання та умови обумовлюються положеннями двостороннього Договору про сервісне обслуговування або на підставі положень Договору про виробництво та постачання продукції.

Телефон із сервісних звернень: +38 067 820 08 55

Поштова адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua