Для навантаження та вивантаження великогабаритних чи довгих вантажів доводиться задіяти підйомну чи вантажну техніку. А це, своєю чергою, вимагає вільного доступу через верх кузова. Найбільш простий і бюджетний варіант – встановлення зсувного механізму для всього тенту – панчохи. Тоді при розчехленні тенту його можна повністю зрушити вперед або назад кузова, при цьому дах і боки розчехляються одночасно.

  Зсувні шторки та зсувний дах суттєво економлять час, а також забезпечують зручність процесу навантаження-розвантаження.

  Навантаження в такий борт здійснюється ззаду та збоку та зверху. При повному зміщенні даху та шторок звільняється задня частина бортової платформи, що дозволяє застосовувати при вантажно-розвантажувальних роботах обладнання кранів.

Переваги:

+ Зменшуються обмеження на розмір вантажів, що завантажуються;

+ Зменшується час завантаження та розвантаження;

+ Зменшується ризик пошкодження товарів, що вивантажуються;

+ З'являється можливість використовувати крани та інші механізми вертикального завантаження.

 

Конструкція борту зі зсувним дахом (панчохи) «ЗСО»

image071

Особливості конструкції борту зі зсувним дахом (панчоха)

Основа платформи

image040 

Основа підлоги (підрамник) бортової платформи виготовляється з поперечних та поздовжніх несучих балок, зварених у єдину раму. Підрамник покращеного типу з посиленими лонжеронами. Для надійного захисту підрамника від корозії проводиться дробоструминна обробка та фарбування високоякісними імпортними матеріалами.
    Багатошарове фарбування з використанням нових поліуретанових фарб надає продукції гарний зовнішній вигляд і надійно захищає бортові платформи від агресивного впливу дорожнього середовища.

 

 

Матеріал бортів, підлоги

image020image042Як матеріал борту використовується металевий гнутий профіль, оброблений грунтом і пофарбований. Або анодований алюмінієвий провіль. Висота борту платформи може бути 400-600 мм. При подовженні бортової платформи більше 3,5 – бічний борт рекомендується робити секційним. Секції борту з'єднуються між собою знімними бортовими стійками.

  Подібна конструкція платформи дозволяє відкривати борт повністю або частково під час навантаження чи розвантаження. Бічні секції, що відкидаються, зроблені зі сталі, їх можна знімати. Знімні проміжні стійки - сталеві; конструкція має імпортні оцинковані замки.

 

image022
Покриття для підлоги бортової платформи виготовляється з водостійкої бакелітової фанери, товщиною 18, 24 або 27 мм, що має протиковзку поверхню. Конструкція підлоги дозволяє використовувати при вантажно-розвантажувальних роботах механічні засоби. Усі шви та з'єднання обробляються спеціальним герметиком.

 

  Передня стінка платформи може виготовлятися у таких варіантах: з алюмінієвого профілю для легких платформ; з ламінованої фанери товщиною 24 мм для важких платформ; з оцинкованої сталі 3 мм; як додатковий захист передньої стінки пропонується оцинкована накладка товщиною 3 мм. Передня стінка може бути різної висоти.

 image024

Ламінована фанера

image026

Оцинкована сталь

image028

Алюміній

 

Каркас, матеріал тенту

image059

При виготовленні тентового каркаса використовуються сталеві профільні труби. Каркас підлягає ґрунтовці для збільшення корозійної стійкості. Для захисту від випадання вантажу за габарити кузова та запобігання пориву тенту встановлення дерев'яної обрешітки з обрізної дошки.

 

image061
 

Як матеріал тенту використовується ПВХ тканина (полівінілхлорид) імпортного виробництва, яка витримує температуру від -40°С до +70°С, без будь-яких змін і деформацій. Тент на напівпричіп виготовляють за технологією зварювання гарячим повітрям. В результаті цього процесу виходять герметичні та дуже міцні шви.

 

image079

 

Зсув штор та даху забезпечено наявністю спеціального гнучкого каркасу. Штора дозволяє легко зробити вантажно-розвантажувальні роботи за рахунок штори, що зсувається, яка забезпечує зручний доступ до внутрішнього простору кузова.

 

 

Додатково

  Додатково фургон оснащений пластиковими підкрилками, габаритними та маркерними ліхтарями, гумовими відбійниками, може комплектуватися конструкцією для кріплення вантажу, ворітами, оцинкованою фурнітурою.

 image030  image032  image034

Габаритні та маркерні ліхтарі

Пластикові крила

Гумові відбійники

 image035  image037  image067

Конструкція для кріплення вантажу

Бічний захист

Задні розпашні ворота

 image037 image037  image037

Оцинкована фурнітура

Протипідкатний брус

Висувні сходи

 

Специфікація

Платформа

 • Складається з холоднокатаних гнутих профілів та швелерів, обробляється 2-х компонентними акриловими ґрунтами та антикорозійним покриттям.
 • Кріплення до рами комбінованого типу (драбини, кронштейни).

Борта

 • Двосекційні, незалежні (до 6 м можливо односекційні)
 • Металевий гнутий профіль, оброблений ґрунтом / анодований алюмінієвий профіль
 • Порошкове фарбування (полімерне покриття)

Каркас тенту

 • Сталевий, ґрунтований
 • Захисна дошка каркаса 30мм

Тентова тканина

 • ПВХ тканина імпортного виробництва

Механізм зсуву тенту

 • Механізм зсуву тенту єдиний з алюмінієвими або сталевими напрямними, зі штанговим механізмом натягу штор (дах і боки зсуваються одночасно)

Фурнітура

 • оцинкована

Покриття підлоги

 • Ламонова ламінована бакелітова фанера товщиною 21 мм.

Двері

 • Задні двері двостулкові, розстібні на 270 градусів з ламінованої фанери товщиною 21 мм. Опція - двері обклеюються оцинкованою сталлю з полімерним покриттям або армованим пластиком.

Жорстка передня стінка

 • Жорстка передня стінка в передній частині платформи: листи водостійкої фанери, що ламінує, на каркасі з профільних труб.

Додаткове обладнання

 • Оцинкована фурнітура.
 • Підкрилки пластикові.
 • Маркерні вогні.
 • Бічні захисні пристрої (веловідбійники).
 • Додаткова стійка на платформі.
 • Висувні сходи

Гарантійний термін

 • На бортову платформу 12 місяців.

Документи

 • У вартість входить повний пакет документів для реєстрації в органах ДАІ.

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua