Особливістю даного виду бортової платформи є застосування гнутого металевого профілю. Це найекономніший варіант бортової платформи

 

Переваги:

+ Низька вартість

+ Міцність

+ Ремонтопридатність

+ Універсальність застосування

 

Конструкція бортової платформи без тенту «ЗСО»

image013

Особливості конструкції металевого борту без намету

 

Основа платформи

image040 Основа підлоги (підрамник) бортової платформи виготовляється з поперечних та поздовжніх несучих балок, зварених у єдину раму. Підрамник покращеного типу з посиленими лонжеронами. Для надійного захисту підрамника від корозії проводиться дробоструминна обробка та фарбування високоякісними імпортними матеріалами.
    Багатошарове фарбування з використанням нових поліуретанових фарб надає продукції гарний зовнішній вигляд і надійно захищає бортові платформи від агресивного впливу дорожнього середовища. Як перший шар грунтовки використовується поліуретанове двокомпонентне цинковмісне покриття, що є надійним захистом від корозії. На останньому етапі покривається двокомпонентним поліуретановим лаком.

 

Матеріал бортів, підлоги

image020 Основа підлоги (підрамник) бортової платформи виготовляється з поперечних та поздовжніх несучих балок, зварених у єдину раму. Підрамник покращеного типу з посиленими лонжеронами. Для надійного захисту підрамника від корозії проводиться дробоструминна обробка та фарбування високоякісними імпортними матеріалами.
    Багатошарове фарбування з використанням нових поліуретанових фарб надає продукції гарний зовнішній вигляд і надійно захищає бортові платформи від агресивного впливу дорожнього середовища. Як перший шар грунтовки використовується поліуретанове двокомпонентне цинковмісне покриття, що є надійним захистом від корозії. На останньому етапі покривається двокомпонентним поліуретановим лаком.

 

Як матеріал борту використовується металевий гнутий профіль, оброблений грунтом і пофарбований. Тип фарбування – нанесення порошкової фарби з подальшою полімеризацією камери для «запікання». Висота борту платформи може бути 400-600 мм. При подовженні бортової платформи більше 3,5 – бічний борт рекомендується робити секційним. Секції борту з'єднуються між собою знімними бортовими стійками. Подібна конструкція платформи дозволяє відкривати борт повністю або частково під час навантаження чи розвантаження. Бічні секції, що відкидаються, зроблені зі сталі, їх можна знімати. Знімні проміжні стійки - сталеві; конструкція має імпортні оцинковані замки.

image022 Покриття для підлоги базової бортової платформи виготовляється з водостійкої бакелітової фанери, товщиною 18, 24 або 27 мм, що має протиковзку поверхню. Конструкція підлоги дозволяє використовувати при вантажно-розвантажувальних роботах механічні засоби. Усі шви та з'єднання обробляються спеціальним герметиком. Додатково бортова платформа може мати різний настил підлоги: з фарбованої шпунтованої дошки; із рифленої сталі, із рифленого алюмінію.

  

Передня стінка платформи може виготовлятися у таких варіантах: з алюмінієвого профілю для легких платформ; з ламінованої фанери товщиною 24 мм для важких платформ; з оцинкованої сталі 3 мм; як додатковий захист передньої стінки пропонується оцинкована накладка товщиною 3 мм.

 image024

Ламінована фанера

image026

Оцинкована сталь

image028

Алюміній

                                    

 

Додатково

Додатково фургон оснащений пластиковими підкрилками, габаритними та маркерними ліхтарями, гумовими відбійниками, може комплектуватися конструкцією для кріплення вантажу.

 image030  image032  image034

Габаритні та маркерні ліхтарі

Пластикові крила

Гумові відбійники

 image035  image037  

Конструкція для кріплення вантажу

Бічний захист

 

 

Специфікація

Платформа

 • Складається з холоднокатаних гнутих профілів та швелерів, обробляється 2-х компонентними акриловими ґрунтами та антикорозійним покриттям.
 • Кріплення до рами комбінованого типу (драбини, кронштейни).

Матеріал бортів

 • Металевий гнутий профіль, оброблений ґрунтом.
 • Тип фарбування – нанесення порошкової фарби з подальшою полімеризацією камери для «запікання».

Покриття підлоги

 • Вологостійка ламінована бакелітова фанера товщиною 21 мм.

Додаткове обладнання

 • Оцинкована фурнітура.
 • Підкрилки пластикові.
 • Маркерні вогні.
 • Бічні захисні пристрої (веловідбійники).
 • Додаткова стійка на платформі.

Гарантійний термін

 • На бортову платформу 12 місяців.

Документи

 • У вартість входить повний пакет документів для реєстрації в органах ДАІ.

 

 

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua